Історія школи № 95

Історія середньої загальноосвітньої школи № 95 починається з 1 вересня 1964 року, коли стрункі ряди школярів вишикувалися біля фасаду нової школи.

Перший директор неповної середньої школи № 95, школи - восьмирічки, якою вона тоді була прийняла від будівельників ключі від нового навчального закладу.

Почалося напружене і щасливе, творче життя учнів і вчителів школи . І щороку молодо, весело відновлює шкільного життя перший дзвінок, поспішає в школу невгамовна дітвора. Школа поступово входила в силу і поширювала свій авторитет в мікрорайоні «Нивки», в районі і місті, серед учнів, батьків і громадськості. Відкрита серед новобудов, була вона спочатку переповненою, працювала у дві зміни. З восьмирічки згодом стала середньою школою. У ті славні роки дев'яносто п'ятій школі було присвоєно ім'я школи військово - морського Північного флоту, а у дворі школи до сьогоднішніх днів зберігся пам'ятник землякам-північноморців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Відкриття пам'ятника відбулося 6 травня 1970, до 25-річчя Перемоги.

Для нинішніх учнів ці часи - вже далека історія. В останні роки сучасний загальноосвітній навчальний заклад невпізнанно змінився. Всі зміни продиктовані вимогами часу. Школа багато в чому оновлена і переобладнана. З вересня 2009 року школа почала працювати за проектно-цільовою системою організації. У школі діють проекти «Лідер», «Інтелектуал», «Свідомий громадянин», «Гармонія», «Партнерство», «Дбайливість», «Педагог - майстер». Розпочали роботу предметні студії вчителів української філології та фізико - математично предметна студія. З вересня 2010 року була організована робота ще двох предметних студій: іноземної філології та суспільно природнича . Також укладено угоди про співпрацю з вищими навчальними закладами (ВНЗ) міста Києва.

З березня 2012 року школа 95 м.Києва розпочала співпрацю з Київською державною академією водного транспорту імені П. Конашевича-Сагайдачного та структурними підрозділами - коледжем морського та річкового флоту, Київським вищим професійним училищем водного транспорту.

Школа № 95 міста Києва - сучасний навчальний заклад, в якому приємно вчитись і працювати, який допоможе вам не тільки отримати хороші, міцні знання, а ще відкриє чарівний світ науки та знань, зробить все для того, щоб учнівські роки промайнули з радістю та приємними згадками про спортивні свята, подорожі, веселі хвилини позакласного життя, радості спілкування з відомими у світі науки і суспільства людьми. Кадровий потенціал школи досить потужний, в ньому сьогодні працюють професіонали своєї справи, які володіють винятковою педагогічною майстерністю.

Непохитне кредо наших педагогів: кожен учень-це особистість, яка потребує належної професійної уваги та людської поваги.

Сподівамося, що відвідувачі сайту знайдуть на його сторінках багато корисної та цікавої інформації, дізнаються про історію та сьогодення школи, про досягнення і хороші традиції, про вчителів та предметні студії, організацію освітнього процесу та суспільного життя, і, звичайно, про людей, які тут працюють - від директора до учня . Ваші відгуки та побажання будуть слугувати орієнтиром вірності нашого курсу. Запрошуючи Вас до співпраці, ми будемо раді спілкуванню з Вами!