Умови доступності Школи І-ІІІ ступенів № 95 для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Школі І-ІІІ ступенів № 95 створено сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до приміщення школи.

До роботи (в разі потреби) будуть залучені: психолог, асистент вчителя, учитель-дефектолог/

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярне вологе прибирання та дезінфекція поверхонь, організоване провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

На жаль, приміщення школи не облаштоване для навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями (відсутні підйомники/пандуси, санітарні кімнати)